Tomáš Antálek - Kompletní rekonstrukce, Stavební práce, Kovovýroba, Praha, Děčín

Služby

Působíme v Ústeckém kraji a v Praze
Disponujeme širokým spektrem služeb pro různá odvětví. Naše společnost se může pyšnit bohatou historií a kvalifikovaným týmem odborníků, což nás řadí mezi přední stavební firmy v našem regionu.
Tomáš Antálek - DC STAV

Zednické a demoliční práce

Provádíme kompletní zednické a demoliční práce.Dále provádíme dlaždické práce a skenování výztuží v betonech. Navíc se věnujeme také stavbě plotů a garážových stání.
Tomáš Antálek - DC STAV

Elektrikářské práce

Realizujeme veškeré elektrikářské práce včetně revizí. Naše služby zahrnují nejen instalace elektroinstalací v nových stavbách, ale také rekonstrukce a modernizace stávajících elektrických rozvodů.
Tomáš Antálek - DC STAV

Plynařské práce

Specializujeme se na instalaci plynových rozvodů a montáž plynových přípojek, a provádíme také revize plynu. Naše služby provádíme v Praze, Děčíně, Lovosicích a v celém Ústeckém kraji.
Tomáš Antálek - DC STAV

Montáž kotlů a tepelných čerpadel

Naše služby zahrnují kompletní spektrum - od dodávky a instalace až po pravidelný servis a údržbu tepelných čerpadel. Nabízíme montáž , servis a revize značek  DEFRO , OPOP , ATTACK , VIAFLAMES , ATMOS. Na základě § 17a zákona č. 201/2012 Sb., o ochraně ovzduší, v platném znění.
Tomáš Antálek - DC STAV

Instalatérské a topenářské práce

Naše služby zahrnují komplexní řešení pro instalace, opravy a údržbu v oblasti instalatérství a topenářství. Provádíme montáže kotlů na tuhé paliva ale i elektrokotlů a  tepelných čerpadel od  značek DEFRO heat , OPOP , ATTACK , VIAFLAMES , ATMOS.
Tomáš Antálek - DC STAV

Klempířské a pokrývačské práce

Pokládka střech (šikmých i plochých) oplechování střech, oplechování průčelí stavby, plechové krytiny, lemování, odpadové roury a okapy a další klempířské a pokrývačské práce.
Provádíme také drobné klempířské práce jako je montáž okapních žlabů, okapových svodů, výroba a montáž parapetů. Poradíme si také s oplechováním a vložkováním komínů.
Tomáš Antálek - DC STAV

Tlakové čištění

Nabízíme služby v oblasti tlakového čištění pro různé povrchy, včetně střech, podlah, dřeva, žuly, schodů, odstranění graffiti, fasád, dlažeb, kamene, mramoru, podest a soklů. Tlakově čistíme také zámkovou dlažbu a pískovec.
Tomáš Antálek - DC STAV

Malířské a natěračské práce

Specializujeme se na malířské a natěračské práce. S technologií Airless jsme schopni dosáhnout rovnoměrného a hladkého nanášení barvy, což zaručuje profesionální vzhled a trvanlivost povrchu.
Tomáš Antálek - DC STAV

Plotové systémy a zámečnické práce

Specializuje se na montáž plotových systémů, vjezdových bran a garážových vrat. Dodáváme kompletní oplocení na klíč, a to především pro rodinné domy a menší průmyslové areály.
Tomáš Antálek - DC STAV

Foukaná izolace a pur pěna

Foukané izolace jsou vhodná jak pro starší domky, rekonstruované objekty i novostavby. Jsou také výborné jak na zateplení při kompletní rekonstrukci, tak i pro zaizolování stávajících objektů. Je vynikající pro novostavby, zvláště konstruované v nízkoenergetickém a pasivním standardu. U starších rodinných domků má veliký přínos v podobě okamžitého zlepšení tepelného komfortu stavby a úspory za vytápění.

Poptejte nezávazně naše služby

Nabízíme širokou škálu služeb jak ve stavebnictví tak i v oblasti kovovýroby a svařování na zakázku.
Zavolejte, napište nebo vyplňte formulář, rádi poradíme s konkrétní situací a vašimi potřebami.
KONTAKT
Tomáš Antálek - Kompletní rekonstrukce, Stavební práce, Kovovýroba, Praha, Děčín
phone-handsetmap-marker