Tomáš Antálek - Kompletní rekonstrukce, Stavební práce, Kovovýroba, Praha, Děčín

Vytápěcí technika

V Praze a Ústeckém kraji provádíme montáž kotlů, ale i jiné vytápěcí techniky

Ochraňte svůj domov před zimním chladem a zajistěte si finanční podporu na nákup kotle pomocí kotlíkové dotace. S našimi odborníky můžete mít jistotu, že váš nový kotel bude správně nainstalován. Navíc vám garantujeme pravidelný servis, který zajistí optimální provoz vašeho zařízení. Součástí naší služby je také důkladná revize, která zajišťuje bezproblémový a efektivní chod kotle. S námi můžete mít klidnou mysl ohledně tepelného pohodlí ve vašem domě.

Jaké značky vytápěcí techniky instalujeme?

Kotlíková dotace

Zkontrolujte, zda vyhovujete kritériím pro získání finanční podpory v rámci kotlíkové dotace.

Certifikovaní prodejci DEFRO heat

Disponujeme certifikací jako autorizovaní prodejci a servisní partneři topných systémů od společnosti DEFRO heat. Tato prestižní certifikace nám uděluje oprávnění poskytovat odborné poradenství, prodávat, montovat a zajišťovat servis a revize kotlů této renomované značky.

Jsme připraveni vám pomoci nejen s výběrem a nákupem, ale i s instalací a následným udržováním optimálního stavu vašeho topného systému. Vaše pohodlí a energetická úspora jsou pro nás klíčovými cíli, na které klade naše certifikace důraz.
Tomáš Antálek - Kompletní rekonstrukce, Stavební práce, Kovovýroba, Praha, Děčín

Montáž, servis a revize kotlů OPOP

Specializujeme se také na komplexní služby v oblasti kotlů značky OPOP a působíme v několika regionech, včetně Prahy, Děčína, Lovosic, Mělníku a Krásné Lípy. Naši zkušení technici jsou připraveni poskytnout profesionální montážní služby, zajišťující bezproblémový a efektivní provoz kotlů. Navíc nabízíme pravidelný servis, který udržuje vaše zařízení v optimálním stavu a prodlužuje jeho životnost.

Automatické kotle na tuhá paliva

Automatické kotle na tuhá paliva výrazně zjednodušují starost o rodinné teplo, protože stačí jednou za pár dní doplnit zásobník a je možné ho regulovat na dálku mobilem či z počítače.

Kombinované kotle na tuhá paliva

Kombinované kotle vám umožňují kombinovat ruční i automatické přikládání i zdroje vytápění. Ať už se preferujete kombinované kotle na dřevo a pelety nebo kombinované kotle na uhlí a pelety.

Kotle s ručním přikládáním

Kotel s ručním přikládáním vám zaručí za rozumnou cenu jedny z nejnižších nákladů na vytápění. Pokud vyměňujete starý kotel, můžete získat i dotaci na nový kotel na dřevo.

Namontujeme, provedeme servis i revizi vytápěcí techniky Attack

Jsme odborníci v oblasti montáže, servisu a revizí tepelné techniky od renomované značky Attack. Naše služby jsou zaměřeny na poskytování komplexní péče o vaše tepelné zařízení.

S precizností a zkušenostmi provádíme montáže, abychom zajistili optimální výkon a spolehlivost vašeho tepelného systému od Attack. Naši technici jsou vyškoleni pro poskytování pravidelného servisu, který udržuje vaše zařízení v optimálním stavu a zvyšuje jeho životnost.

Kromě toho se specializujeme na revize, abychom pečlivě ověřili správný chod a bezpečnost. Díky našim službám můžete mít jistotu, že vaše teplo bude nejen efektivní, ale také bezpečné a dlouhodobě spolehlivé.

Instalace, údržba a pravidelná revize kotlů od VIAFLAMES

Naše firma se specializuje na komplexní služby v oblasti kotlů značky VIAFLAMES. Působíme v regionech: Praha, Děčín, Lovosice, Mělník a Krásná Lípa. Jsme připraveni poskytnout profesionální montážní služby, zajišťující bezproblémový a efektivní provoz kotlů. Navíc nabízíme pravidelný servis, který udržuje vaše zařízení v optimálním stavu a prodlužuje jeho životnost.

Naše pokrytí zahrnuje nejen instalaci nových kotlů, ale také komplexní servisní práce a pravidelné revize, abychom zajistili, že vaše topení pracuje spolehlivě a účinně.

Certifikáty

VIAFLAMES W22 ECO 18 | 24 | 30 | 34

W22 ECO je univerzální zplyňovací kotel na pevná paliva s ručním přikládáním.
splňuje emisní třídu 5 dle ČSN EN - 303-5 a podmínky pro evropskou směrnici Ecodesign
vysoká účinnost až 90,9%
ekologické spalování paliva bez spotřeby elektrické energie
nízké náklady na vytápění

VIAFLAMES E22 ECO 18 | 24 | 30

E22 ECO je zplyňovací kotel na kusové dřevo ovládaný moderní elektronickou řídící jednotkou.
splňuje emisní třídu 5 dle ČSN EN 303-5 a podmínky pro evropskou směrnici Ecodesign
nízké náklady na vytápění, vysoká účinnost
možnost oboustranného otevírání přikládacích a popelníkových dvířek
kotel je zařazen do „kotlíkových dotací

VIAFLAMES W22 UNI 14 | 20 | 25 | 30

W22 UNI je univerzální zplyňovací kotel na pevná paliva s ručním přikládáním.
splňuje emisní třídu 5 dle ČSN EN 303-5 a podmínky pro evropskou směrnici Ecodesign
vysoká účinnost až 90,9%
ekologické spalování paliva bez spotřeby elektrické energie
nízké náklady na vytápění a na údržbu

Montáž, servis a revize kotlů VIAFLAMES

Nabízíme komplexní služby v oblasti montáže, servisu a revizí kotlů renomované značky ATMOS. S dlouholetými zkušenostmi a kvalifikovaným týmem odborníků jsme schopni zajišťovat nejen instalaci nových kotlů, ale i pravidelnou údržbu a důkladné revize stávajících zařízení.

Naše služby jsou zaměřeny na efektivní fungování a spolehlivost kotlů, přičemž klade důraz na šetrnost k životnímu prostředí a optimální spotřebu energie. Spolehněte se na nás, můžete očekávat profesionální přístup a kvalitní péči o vaše vytápění.

Kotle na dřevo

Využitím zplynování a inverzního spalování paliva dosahují vysoké účinnosti a nízké spotřeby paliva, při zachování vysokého komfortu vytápění.

Kotle na uhlí/dřevo

Zplynováním uhlí a dřeva prostřednictvím patentem chráněného otočného roštu dosahují kotle vysoké účinnosti a šetří palivo, zatímco udržují vysoký standard tepla a komfortu vytápění.

Kotle na pelety

Automatické zapalování a přikládání paliva, možnost automatického vybírání popela a pneumatické dopravy paliva do kotelny nebo kotle.

Kombinované kotle

Díky modernímu způsobu zplynování dřeva a elektronicky řízenému spalování pelet s automatickým zapalováním a dávkováním paliva dosahují tyto kotle vysoké účinnosti a malé spotřeby paliva při ekologicky šetrném provozu.

Poptejte nezávazně naše služby

Nabízíme širokou škálu služeb jak ve stavebnictví tak i v oblasti kovovýroby a svařování na zakázku.
Zavolejte, napište nebo vyplňte formulář, rádi poradíme s konkrétní situací a vašimi potřebami.
KONTAKT
Tomáš Antálek - Kompletní rekonstrukce, Stavební práce, Kovovýroba, Praha, Děčín
phone-handsetmap-marker